+48 500 215 858 biuro@ubezpieczenia-ewa.pl Ząbki, ul. Malczewskiego 13 lokal A
Ubezpieczenia komunikacyjne Ząbki

Odpowiedzialność cywilna (OC)

Czy wiesz o tym, że różnica w wysokości składek podobnego ubezpieczenia OC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych może wynosić nawet 50 %! Już teraz pomyśl, na co przeznaczyłbyś zaoszczędzone pieniądze. Przyjdź do nas, aby to sprawdzić.

Autocasco (AC)

Mniej lub bardziej groźne wypadki niestety zdarzają się dosyć często. Nagła, niespodziewana kraksa, akurat wtedy gdy najmniej tego oczekujesz, może przydarzyć się każdemu kierowcy. A co gdy ukradną Ci samochód a policja nie złapie sprawcy? Auto, na które być może długo oszczędzałeś po prostu przepadło? Wszystkim odpowiedzialnym kierowcom, polecamy ubezpieczenie AC. Firma ubezpieczeniowa pokryje koszty wielu przykrych wydarzeń, które codziennie mogą czyhać na każdego z Nas. Zamiast płacić z własnej kieszeni uszkodzony samochód, ubezpiecz się już dziś.

Assistance

Jak co dzień, wsiadasz do samochodu i jedziesz do pracy. Ruch na ulicach, jak zwykle za duży. Dzień, jak co dzień. Nagle jednak samochód odmawia posłuszeństwa. Zatrzymujesz się, nie chcąc tego zupełnie, i zdajesz sobie sprawę z tego, że nigdzie dalej nie pojedziesz. Zaglądasz pod maskę, wszystko wygląda normalnie. Wiesz, że tu i teraz sam sobie nie poradzisz. Co robić w takiej sytuacji? To proste, zadzwoń do swojego ubezpieczyciela po pomoc drogową. Mechanicy spróbują na miejscu naprawić Twoje auto, jeżeli będzie to nie możliwe, odholują je do warsztatu. Ty natomiast otrzymasz auto zastępcze. To wygodne, proste rozwiązanie zaoszczędzi ci dużo nerwów, czasu i pieniędzy.

NNW

W razie wypadku samochodowego, koszty leczenia mogą być naprawdę duże. Już dziś wykup ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i nie martw się o pieniądze, wtedy gdy będą Ci najbardziej potrzebne. Twoje zdrowie jest warte każdych pieniędzy. Uwaga. Zakres poszczególnych ubezpieczeń, może różnić się od opisanego powyżej w zależności od wybranego produktu. Więcej informacji znajdziesz w Naszym oddziale. Zapraszamy serdecznie.
biuro@ubezpieczenia-ewa.pl +48 500 215 858
Logo ubezpieczenia Ewa Ząbki